Home       Aktuálně       Soupiska       Rozpis a výsledky       Komentáře       Fan club       City Ground       Vzkazy/Messages       

Forest story
Síň slávy
Legendy
Brian Clough
Manažeři
Slavné zápasy

Slavné góly
Forest v Evropě
Poslední sezony
Forest u nás
Jako první

Stadion
Rivalové
Knihy

Fanziny
Celebrity fans

Kniha návštěv
Napište nám

Fotogalerie

25

Jack Hobbs

Pozice: obránce
Datum narození: 18. srpna 1988
Národnost: Anglie

Debut za Forest: 3. srpna 2013 v utkání Forest-Huddersfield 1:0
Předchozí kluby: Lincoln City, Liverpool, Scunthorpe (hostování), Leicester City, Hull
Smlouva: do června 2018

 

 

 

Od žákovské kategorie hrál za Lincoln City, byl to vždy velký talent a svůj první ligový zápas odehrál již 16 letech. V srpnu 2005 přestoupil za 750 000 liber do Liverpoolu. V jeho dresu odehrál dvě utkání Premier League. V té době hostoval ve Scunthorpe a později v Leicesteru, s nímž se stal vítězem League One. S Foxes poté podepsal smlouvu a vedl si skvěle, o čemž svědčí titul klubového Hráče roku 2010.

V únoru 2011 zamířil na hostování do Hullu, kam pak v létě za cenu kolem 800 000 liber i přestoupil. V březnu 2012 se ovšem zranil a na hřišti chyběl osm měsíců. V barvách Hullu se vrátil do hry 8. prosince 2012 a ve zbytku sezony pomohl týmu k postupu do Premier League.

V červenci 2013 se chopil možnosti rok hostovat ve Forest a manažer Billy Davies ho hned zařadil do základní sestavy. Nejprve nastupoval s Kelvinem Wilsonem, ten se v průběhu sezony zranil, a tak Hobbs od té doby začal hrát ve dvojici s nadaným mladíkem Jamaalem Lascellesem.

V lednu se pak zdálo, že jeho budoucnost v klubu je na vážkách. Hull ho povolal zpět z hostování a snažil se ho prodat. Přes zájem Wiganu a Readingu se Hobbs rozhodl přestoupit na city ground, kde podepsal novou smlouvu na čtyři a půl roku.

 

 Tabulka Championship