Home       Aktuálně       Soupiska       Rozpis a výsledky       Komentáře       Fan club       City Ground       Vzkazy/Messages       

Forest story
Síň slávy
Legendy
Brian Clough
Manažeři

Slavné zápasy
Slavné góly
Forest v Evropě
Poslední sezony
Forest u nás
Jako první
Pohledy do historie
Stadion
Rivalové
Fanziny
Celebrity fans
Kniha návštěv
Napište nám
Fotogalerie
Exkluzivní rozhovory


Doporučená četba na téma Nottingham Forest:

 
Dave Bracegirdle
THE LEGENDS
OF NOTTINGHAM FOREST

2007

Kniha přináší profil přesně 100 hráčů, kteří se významným způsobem zapsali do dějin Nottinghamu Forest. Jsou zde zastoupeni fotbalisté z dávných dob, hvězdy nejúspěšnějšího období až po nejmladší generaci, kterou ztělesňují např. Michael Dawson, Andy Reid či Kris Commons. Velice dobře udělaná publikace, i když nazývat některé ze zejména mladších hráčů legendami, je trochu nadnesené. 


Daniel Taylor
DEEP INTO THE FOREST
2005

Příběhy 14 skvělých hráčů v moderní historii klubu: Ian Storey-Moore, John Robertson, Garry Birtles, Roy Keane, Stuart Pearce a další. Autorem je novinář Daniel Taylor z The Guardian, fanda Forest, a je to skutečně výborné čtení.

 

 


Tony Matthews
THE FOREST WHO´S WHO
2004

Encyklopedie o všech hráčích, kteří hráli v klubu do roku 2003. U každého podrobné statistické údaje. Zároveň vše o manažerech klubu.

 


Brian Clough, John Sadler
CLOUGHIE - WALKING ON WATER
2003

Jedna z autobiografií nejskvělejšího manažera, jakého kdy fotbalová Anglie měla.

 

  


Bob Bickerton
THE ESSENTIAL HISTORY
OF NOTTINGHAM FOREST

2002

První část knihy vypráví dějiny klubu. Jsou doplněny o profily 50 nejlepších fotbalistů a významných manažerů, ohlédnutí za nejlepšími zápasy. Druhou polovinu tvoří přímo famózní statistika - od sezony 1892/93 až po 2001/02 každý zápas se střelci branek a počtem diváků, tabulka každé sezony, kdo hrál a nejvýznamnější události toho kterého ročníku.
 

 


CHRIS BROUGHTON
FOREST EVER FOREST
2001

Jedinečná kniha, pohled na dějiny klubu od sezony 1966/67 po 2000/01 očima dlouholetého fanouška. Každá kapitola je jedna sezona, autor popisuje události na hřišti i na tribunách, nechybí vzpomínky na slavné výjezdy po Evropě.