Home       Aktuálně       Soupiska       Rozpis a výsledky       Komentáře       Fan club       City Ground       Vzkazy/Messages       

Forest story
Síň slávy
Legendy
Brian Clough
Manažeři

Slavné zápasy
Slavné góly
Forest v Evropě
Poslední sezony
Forest u nás
Jako první
Pohledy do historie
Stadion
Knihy
Fanziny
Celebrity fans
Kniha návštěv
Napište nám
Fotogalerie
Exkluzivní rozhovoryNejvětší rivalové našeho klubu:

Derby County
Tradiční soupeř, nepřítel, rival. Důvodů, proč je nemít v oblibě, je mnoho. Fandové Derby jsou proslulí tím, co provádějí s ovcemi - proto se jim říká Sheepshaggers.

Leicester City
Nepřítel číslo 2. A v poslední době nebezpečnější, protože je podstatně lepší, než Derby. Leicester nemáme rádi také proto, že si v polovině 90. let dovolili angažovat trenérskou dvojici Martin O´Neill-John Robertson, naše legendární hráče 70. a 80. let.

Manchester United
Mluvit o ManU jako o rivalovi Forest se momentálně může zdát trochu komické, v posledních letech je každý tým úplně jinde. Ale Scumchester United nemá v Anglii - kromě jejich vlastních fanoušků - rád nikdo.

Liverpool
Podobně jako předchozí případ - Liverpool momentálně Forest asi nijak netrápí. Ale nelze zapomenout na obrovskou rivalitu z konce 70. let, kdy mu náš klub řádně hnul žlučí - dlouhou dobu nejlepší anglický klub Forest vyřadili z PMEZ, vyfoukli jim ligový titul i Ligový pohár. A vzpomeňme na brekot Phila Thompsona a Allana Hansena po každém našem vítězství nad nimi!

Notts County
Druhý klub z Nottinghamu zákonitě musí být rivalem. Přestože doby, kdy jsme se spolu utkávali v nejvyšší soutěži, jsou pryč. County spíš momentálně bereme jako menšího a slabšího bratra. Přesto ještě nedávno vedení Notts prohlašovalo, že z klubu vytvoří fotbalovou jedničku ve městě! A to byla nebetyčná drzost...

 

 
Seriál 35 let od titulu